נעים להכיר :)

היי, אני נטע. 

אני חיה ונושמת את עולם בניית האתרים. אני חתומה על אתרים גדולים שסולקים המון כסף, אתרים שמחזיקים תנועה עצומה של גולשים, ועל ניהול מוצלח בזמן אמת של קרייססים משוגעים בתחום הזה.

במהלך השנים הבנתי שגם אם אהיה אלופה בוורדפרס, מלכה באלמנטור, כוכבת עולה בעיצוב אתרים וקוסמת קוד – זה עדיין לא מבטיח לי הצלחה גדולה במקצוע הזה. הבנתי שכדי להרוויח היטב מהאתרים שאני בונה וכדי לעבוד פחות קשה – אני צריכה להפוך למאסטרית בכל מה שקשור להתנהלות העסקית, התנהלות מול לקוחות, התמחור, תכנון הפרויקטים וההובלה שלהם ועוד.

התחלתי ללמוד לעומק את התחום הזה, תוך כדי שאני עושה התאמות לתחום של בניית אתרים. כל קושי שהיה לי מול לקוח, כל פעם שהפסדתי כסף על פרויקט, כל טעות שעשיתי בתמחור, תכנון או ניהול – לקחתי כשיעור וחשבתי מה אני משנה מכאן והלאה כדי שזה לא יקרה יותר. לאט לאט פיתחתי כלים ושיטות עבודה עוצמתיים בכל חלקי פרויקט הקמת אתר – תמחור, הצעות מחיר, חוויית לקוח, גבולות, משברים, סל מוצרים, שיווק, הגדלת העסק, תכנון וניהול פרויקט, ניהול לו"ז, עבודה עם פרילנסרים, אפיון, רווחיות ועוד.

גיבשתי מתודולוגיה שהביאה אותי למצב בו הידע, הכישרון והעבודה הקשה שלי בבניית אתרים מתורגמים להצלחה קבועה ומתגמלת, וחשוב לא פחות – לצד רוגע וביטחון.

ואת הידע הזה אני מעבירה הלאה, לבוני אתרים. 

כאן באתר אני פורשת את כל הנתיבים בהם אתם יכולים לקבל את הידע הזה :)

 

מה עוד אני עושה בחיים?

העיסוק העיקרי שלי הוא אפיון אתרים. מוזמנים לקרוא על זה באתר שלי.